+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 ve 8 Forumunda [soru]Windows 7 64 bit yapma Konusunu Okuyorsunuz..
  1. ATIF38
    Yeni Üye

[soru]Windows 7 64 bit yapma

merhaba, arkadaşlar, ben windows 7 kullanıyordum.Sistemim 64 bitti.Sonra bilgisayarımda kaynaklanan bazı sorunlar nedeniyle format atmam gerekti.Format atarken 1. sistemi 2. sistemin üstüne kurdum.(yani Full format atmadım) Sonra sistemimin 32 bit olduğunu gördüm.Ben 64 bit istiyorum. Acaba full format atarsam sorunum düzelir mi? Ya da sizin tavsiye ettiğiniz başka bir yöntem var mı?
    İlginiz ve âlâkanız için teşekkür ediyorum
    Not: Sistemim 64 bit' e yetecek kadar özelliğe sahip.

2. Prensesim 93
    Devamlı Üye

Bildiğim kadarıyla yükseltemezsiniz, 64 bit bir sistem elinizden varsa format atmanız gerekir.
    Win7 zamanla c yi şişirmekte en doğrusu sıfırlayın ve temiz bir format çekin.
    Bir not daha düşeyim 64 bit sistemi için elinizde uyumlu programlar varmıdır 32 bitte kullandığımız programlar genelde 64 te desteklenmiyor bilginize

3. ATIF38
    Yeni Üye
    ilginiz için teşekkür ederim. ben zaten 64 bit kullanıyordum. Bütün programların 64 bit üzerineydi. Sonra bazı sorunlar nedeniyle format attım. 32 bit oldu. Tekrar Full yani sıfırdan atsam düzelir mi yani?

4. HAYAT
    Devamlı Üye
    Kullanacağınız DVD 64 bit ise sorunsuz sistemi yüklersiniz,

Bir ara 64 bit i kullandım C aşırı şekilde şişmeye başladı bir ara 35 gb olunca format attım ultimate 32 bit kullanıyorum ve memnunum, yedeğimi almışım sorun olduğunda yedeği yüklemek 5 dakikamı alıyor

5. ATIF38
    Yeni Üye
    teşekkürler, 64 bit değilmiş sorun ondaymış

6. GamerTürk
    Devamlı Üye
    Eğer yeterli özelliklere sahipseniz (mutlaka 4 gb ram) kesinlikle 64 bit kullanın.Performans olarak kat kat aşacağınıza eminim.

7. Ziyaretçi
    bazı wolfteam hilelerinde o şey olyor

8. Saw
    Seyirci Üye
    Bu Site Cok İyi

+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

:
windows 7 64 bit yapma,  bilgisayarı 64 bit yapma,  pc 64 bit yapma,  pc yi 64 bit yapma